Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudod? Léccy segíts!...

Nem tudod? Léccy segíts! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
meg tudjátok modani hogy mi annak a proginak a neve ami telóra van,és beanalizállja a korodat.(direkt írtam ilyen pocsék helyesírással)
2009. szept. 27. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez a zárójeles rész nem kellett volna :D Überszánalmas vagy, már bocs.

Pontozz le!

2009. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg gáz vagy. Ásd el magad.
2009. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A te korod kb. 10 és 12 között van:) Ne vagyok progi, de beanalizáltam a teló meg a léccy alapján:)))
2009. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"...mi annak a proginak a neve ami telóra van,és beanalizállja a korodat."


Egy olyan program kell neked ami nem létezik.

Nekem meg egy olyan gép kellene ami a gravitáció akár 25X-ét is elő tudja állítani.

A zárójeles részhez meg annyit hogy : szánalmas

2009. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked olyan "progi" kellene a "telódra", amiben benne van a Magyar Helyesírási Szabályzat.
2009. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Viasaton megy a reklmája állandóan. Elküldöd az emeltdíjas (kb. 500 forintos) számra a nemtudom milyen kódot és megmondja, hogy hány éves vagy. Fizetsz azért amit amúgy is tudsz és naponta levon valamennyit még a telefonodról állítólag, jó móka...:(((
2009. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz! Csak próbakérdés volt a segítőkézségről és a diszkriminatív viselkedésről!Felpontoztam mindenkit ,habár megbuktatok(kivétel utolsó)
2009. szept. 28. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ezt mondod, mert fáj, hogy mi nem tartunk menőnek azért mert gyökér vagy. Egyre szánalmasabb vagy... -.-
2009. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Segítőkézség? :D

Tényleg elég gáz ez a próbakérdéses kifogás, de ha nem csak kamuzol vele, akkor gondolom, sikerült levonnod a következtetést, hogy nagyon fontos a tisztességes helyesírás, mert magadat minősíted az írásképeddel :)

2009. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!