Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy elállítodot az...

Valahogy elállítodot az xpreia U-mon a billentyűzet és sehogy se tudom vissza állítani. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
[link] a linken a 25.oldalon található billentyűzet a normális és az enyém egyszer csak megváltozott. nem nyomtam át rajta semmit egyszer csak kínai lett. vannak rajta rendes betűk de főként inkább kínai jelek vannak. mindent meg probáltam már de esélytele. Segítsetek légyszi!!

2013. ápr. 29. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ICS, beállítások, majd alulról a 6., ott vannak a nyelvek.
2013. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy kezdj el egy helyre szöveget gépelni, a lényeg, hogy megjelenjen a billentyűzet. Aztán húzd le az értesítési sávot, ott lesznek a billentyűzet beállításai. A Beviteli módók beállításain belül ki is szedheted a pipát a kínai billentyűzet elől.
2013. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült megoldani. de köszönöm!
2013. máj. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!