Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most minden vita nélkül! Ha...

Most minden vita nélkül! Ha HASZNÁLT Galaxy S3 at veszek, vagy Iphone 4Ssel járok jobban?

Figyelt kérdés

Nem akarok itt vitát arról, hogy IOphone divat, csak annak kell aki menőzni akar, nem tudok küöldeni másnak semmit, drága az Apple store...


De melyik éri meg jobban?

Azt mondják az IOS stabilabb, nem fog beakadni, beszaggatni, belaggolni, mint at Android, de az android meg variálhatóbb, olcsóbb, ingyenesebb.


Melyik a jobb választás hosszú távra(2 évig nem vennék új telefont...)



2013. ápr. 29. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a Galaxy S3-at venném.2 évig (de még tovább is)röhögve elmegy és többet is tud mint egy iPhone 4s.Az android velejárója hogy néha-néha megakad,de ilyen hardveren már nem fagy és a mikrolaggokon kívül más nem tapasztalható.
2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem kérdés!A S3 az iPhone 5-nél is jobb!!!
2013. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elottem levokkel.!


Az IOS egy kalap sz@r!!! Egy divat telefon mikozbe a galaxy s3 siman jobb nala,gyorsabb is , bar nem szeretem az androidot se inkabb en HTC vagy Windows telefont vennek azon az aron.

2013. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már azt a hülyeséget, hogy az iOS STABILABB. Gyakrabban omlik össze egy alkalmazás iOS-en, mint Androidon (igaz, mindkettőnél elhanyagolhatóan kicsi ez a szám), egyik sem szokott csak úgy random újraindulni, Android sem fagy lesz.

iOS gördülékenyebb, nem fog beakadni (csak nagyon nagyon ritkán), míg Androidnál jelen van a mikrolag, azaz néha kicsit megakad (kivéve Nexus 4, meg úgy vettem észre HTC One). Ez az egyetlen igazi előnye a rendszernek, gördülékenyebb.

Nem azt mondom, hogy szar az iOS, elég korrekt OS, Android az első pár évbe egyszerűen meg sem tudta közelíteni, most 2013-ban már tényleg csak az mondható el az iOS-ről, hogy gördülékenyebb. Aztán már csak az a kérdés, hogy melyik jön be neked jobban, amiben csak te tudsz dönteni.

SGS3 hardveresen milliószor jobb, de iPhone 4S a gyengébb hardver ellenére is még sokáig életképes lesz.


Mondjuk 4S nekem a hihetetlen kicsi képernyő miatt sem kéne.

2013. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
egyértelmű h S3... ez nem kérdés
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én használtat nem vennék. Inkább egy kicsit "butábbat" de újat. Meg attól függ mire szeretnéd használni. A programok jobb minőségűek a iosra, de ha filmet akarsz néz jobb az s3. És az, hogy az android ingyenesebb nem teljesen igaz. Iphonera is vannak nagyon jó ingyenes alkalmazások. Ugyanakkor mindkét rendszerben az ingyeneseknél nagyon sokszor van reklám.
2013. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Semmi baj a használt termékekkel. Sokszor van rá még több hónap garancia is, az meg akkor tökéletes. Persze van pár szar állapotú használt telefon, de azért akad normális minőségű is, ami semmivel sem rosszabb, mint az új.


"A programok jobb minőségűek a iosra"


Ez egyébként szimplán hülyeség.


"És az, hogy az android ingyenesebb nem teljesen igaz. Iphonera is vannak nagyon jó ingyenes alkalmazások."


Az nem kérdés, hogy iPhone-ra is akad azért ingyenes alkalmazás, de ettől függetlenül Androidra milliószor több van, tehát teljesen igaz, hogy Android ingyenesebb.


Reklám meg szinte alap dolog az ingyenes appok között, hisz valamiből mégis kell pénzt szerezni a készítőknek.

De Androidon root után ezekre van reklámblokkoló, meg amúgy sem annyira zavaró (kivéve a felugró reklám).

2013. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Apple.

Egyértelműen. Nem akad, laggol, szarakodik.

Ismerősöm S3-at vett, 1 éve, és utálta.

2013. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
61%

Szia, ha üzleti telefonként, és internetezésre is használnád, nem csak játékra, tiszta lelkiismerettel ajánlom az iPhone-t. Minőségi anyagból van összerakva, és a szoftver egyedülálló a piacon. Mindenki tusztába van vele, hogy androidon minden vírusos, ami nem az pedig fizetős. iOS-en semmi nem vírusos, és ugyanabban az árfekvésben sokkal hasznosabb appokat vehetsz. A felhasználói felület sokkal átláthatóbb. A hardverről annyit, hogy minek egy olyan telefon aminek a tudását még semmilyen app, játék nem használja ki? ez persze minden okostelefonra igaz, de a samsung az kifejezetten a sokmagos lapátfonokat részesíti előnyben, míg az Apple a komoly, biztonságos, egyszerű és stabil eszközöket gyártja ugyanabban az árkategóriában. Én iPhone-t vettem 1.5 évvel ezelőtt, és láss csodát nem bántam meg. még mindig nem vágyok 8 magos androidos telefonra mert tudom hogy azokat kb. úgy tudod használni mint egy trabantot amibe dinamitot raktak benzin helyett. igen... rossz minőség az egész, de van benne sok mag, sok alkalmazás, és amikor el kezded használni mindent letöltesz amit meglátsz, mindent testreszabsz, a végén meg azt veszed észre, hogy visszaél valaki az adataiddal, reklámok szállták meg a telefonodat, olyan dolgok akadnak rajta amik kezdetkor simán futottak. Nos, az apple-nél még soha nem tapasztaltam hasonlót, és ezért elnyerte a márkahűségemet.

te dontésed hogy mit veszel, de ha samsungot, akkor sűrűn fogod a szervízeket járni.


Válassz jó utat!

Üdv.: egy apple-fan

2013. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves az S3-am, mellette volt 3gs-től iPhone-om is (elsők között). Mindkét rendszernek van előnye és hátránya. Napi szinten sokkal jobb a droid. Kell egy custom rom és röhögve, lag nélkül fut. Most 5.1 Lolipop van rajta, nem sikerült megakasztani. Minden téren jobb választás egy 5-el szemben. Egyedül az lte-t hiányolom, de normális mobilnet mellett nem számít annyira...
2015. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!