Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vegyem a 3...

Melyik mobilt vegyem a 3 közül? Samsung S Advance, Sony Xperia U, vagy Alcatel OT995!

Figyelt kérdés
Unom már olvasni a cikkeket,hogy melyik jobb inkább tapasztalatokban bízok!Ki bánta meg,hogy a 3 közül ezt vette meg,és miért!
2013. ápr. 29. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alcatel semmiképp.. cska akkor ha valami nagyon Budget kell.. a maradék kettő kb fej fej mellet.. nekem amúgy a Samsung a legszimpibb. a 3 telo között méretre a közepső, tudásra elég jó. A samsung neve is garancia lehet valamire... A sony-ba nem lehet memoriakártyát tenni, pedig az joljöhet..
2013. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a Samsung jön be jobban(forma,név,kijelző),de még érdekelnek vélemények!
2013. ápr. 29. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be annyira a Sony.. (Pedig Sony fan vagyok..)

Most mégis azt kell hogy mondjam, nem olyan jó, mint amire számítottam..

Ár/érték arányban megérte

még decemberbe 40 ezerért vettem..

de most már nem éri meg.. :/

2013. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most így azt mondanám, hogy Xperia U


de szolgáltatóbál veszed vagy függetlenül? Mert nem mindegy.


Amúgy én mondanék még: ZTE grand X In, és LG optimus l9

Mindekető egész jó és nem is drágák, még függetlenül is 60k körül beszerezhetőek.

2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sötétÚR válasza:
Az Alcatelt nem ajánlom !!!
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
T-mobilos vagyok,lejárt a hűség így részletre venném!Az az igazság 2500ft-nál többet nem nagyon akarnák kiadnia telcsi részletére!
2013. ápr. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!