Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az 500 megabájt emnnyis...

Mennyi az 500 megabájt emnnyiségű internetforgalom? Telenornál? Mennyi letöltést jelent ez?

Figyelt kérdés

Ha ciki, ha nem diplomás emberként, nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz, főleg,hogy nő vagyok :)


Telenoros előfizetés, a nőci annyit mondott, ha kimerítettem a keretem észreveszem,mert belassul. Köszi, egyik nap tök gyors, utána lassú.


Ált annyira használom,hogy naponta egyszer-kétszer felnézek a mailfiokra és facebook-ra. EZ belefér?


2013. ápr. 30. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
500 megát el leht használni pár óra alatt is,ha az ember sok képet és videót néz meg.
2013. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mail és facebook szerintem belefér, bár facebookon van azért sok kép és néhány videó is. De ha direkt nem nézegeted annyira a képeket (telenonon például annyira nincs is értelme a képeket nagyban, teljes méretben nézegetni, mert nincs túl nagy képernyője), akkor kitarthat.

Másrészt, ha fel is használod az 500 megát (hogyha egy átlagos facebookos képet 100-200 kilobájtnak veszünk, ami kb. jó közelítés lehet, akkor ezekből 5000-2500 tesz ki 500 megát), akkor sincs túl nagy baj, mailezni simán lehet kisebb sebességgel is, és annyira a facebooknak sem kell a sebesség, legfeljebb egy kicsit lassabban töltődnek be az oldalak.

2013. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj Opera Minit.
2013. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!