Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani valamit erre...

Tudnátok mondani valamit erre a telefonra?

Figyelt kérdés

Jó árunak tűnik, mobilt vásárolnék. Olyan kell, amiben van wifi, fényképező, gps, internet és androidos. Nem értek a telefonokhoz, most egy xperia neo-m van, de a töltője érintkezési hibás (a bemenetnél) és össze-vissza van törve a sarka a sok leejtéstől,sokszor lefagy és sűrűn kibod az internetes oldalakról ("váratlan hiba miatt leáll")ezért vennék új telefont. Németben élek, kellene a dual sim-es is,mert van német kártyám.

Vaterán néztem ezt:

[link]


Tudnátok róla valamit mondani? Összehasonlítva az xperia neo-mmal, közel egy súlycsoportban van? Max 30-40 ezret szánnék,ezért nem pannon üzletben venném, na meg,mert dual sim-es kellene.

Köszönöm!



2013. ápr. 30. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A neod többet ér mint ez a kinai csoda. Csak egy gyári visszaállitás kell neki ls olyan lesz mint újkorában.
2013. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom tölteni, csak ha folyamatosan fogom,mert érintkezési hibás, meg össze-vissza van törve, gyanítom a javítás lassan felér egy új telefonéval, ezért cserélnék. Ha nem erre, akkor mire? merjek használt telefont venni esetleg? Azon is gondolkoztam már.
2013. ápr. 30. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Használtan is vehetsz nyugodtam, csak legyen még rá garancia.


Újan 40 ezer körül ezeket ajánlom:


[link]

[link]

[link]


LG optimus L5

2013. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!