Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live telefonom...

Lovasanyu kérdése:

Sony Ericsson Live telefonom félelmetesen lassú. Hogyan lehetne az sd kártyát megtenni elsődleges tárhelynek?

Figyelt kérdés
Már frissítéseket sem tölt le, mondván, nincs elegendő hely. Van benne egy 8 gigás memóriakártya, jelenleg a fele üres, arra menetek mindent, mégis. Hogyan lehetne a memóriakártyát megtenni elsődleges memóriának? Jól gondolom, hogy attól begyorsulna?

2013. ápr. 30. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1.tanács: szoftverfrissítés.

2.tanács: rootolj, frissíts fel ICSre, tedd fel a.CWM-et, recoveryben formázd neg az sd kártyát, tedd fel a titaniun backupot és a playről letöltőtt alkalmazásokat pakold vele át sd kártyára.

3.tanács: partícionáld az sd kártyád.


A 2.at ajánlom. Nekem is ilyen telefonom van.

2013. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, köszi... :)))

A válasz 3/4-e kínai. Volnál kedves kicsit szájbarágósan? A szoftver frissítésen amúgy túl vagyok, és a playről az sd-re folyamatosan átpakolok. A kb 400 mb-ból a belső tárhelyen kb 120 szabad elvileg, és a facebookot már nem hajlandó frissíteni.

Tehát nagyon aprólékosan leírnád a 2-es verziót?

köszi :)

2013. máj. 1. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Oldalt a Leírások menü. Ott leírtam mindent. :)

[link]

2013. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ClockWorkMod-ot úgy tudod.feltenni, hogy a Playről letöltöd az x-Parts nevű alkalmazást.. Ott az Install fül. De előtte rootolni kell, másként nem megy :)
2013. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Rájöttem, hogy egyede nem biztos, h nekiállok... :))

2013. máj. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!