Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-on állandóan...

Samsung galaxy s3-on állandóan késik az óra. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elott vettem meg uzletbol ujonnan,elkezdtem használni,beállitottam az idot stb.aztan feltunt h késik 10 perceket.azonnal beållitottam automatikus hálozattol kapott informáciok felhasznalasara,de ott is kevesebbet mutat jóval mint a valós idö.valaki valamit tudna segiteni?

2013. máj. 1. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az időzónát is tedd automatikusra.
2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Automatikusra tettem de ugyanugy késik.mikor eloszor észrevetem rákérdeztem egy ismerostol o javasolta h gyári beállitásokra tegyem vissza,ez megtortént de akkoris azota is késik.
2013. máj. 1. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Az idő beállításoknál ezt kellene látnod.


GMT+02.00 közép-európai nyári idő

2013. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm igen ezt mutatja de állandoan késett,kb. 3 óra alatt háromnegyed órát..aztán gondoltam mi van ha esetleg újraindítom.megtortént,és most a helyes idot mutatja.kérdés meddig :D
2013. máj. 1. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:
hát amiota irtam már késett majdnem 13 percet..azota beállítottam kézzel az idot,de máris késik ismét 3-at..tokom tele
2013. máj. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!