Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik régi (nem érintős)...

Melyik régi (nem érintős) buta telefon van amivel lehet netezni, van GPSe és tényleg jó?

Figyelt kérdés

Nem okostelefon.

Nem akarom, hogy itt sz*rakodjon az Android, vagy bármi más.

Milyen régi telefonok vannak, amikkel lehet navigálni, meg netezni wifin, és nincs rajta semmi, ami miatt rossz lenne?



2013. máj. 1. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nokia 62.10 Navigátor. Viszont ez valóban régi:), de jó.
2013. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne wifi.
2013. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nokia C3

nekem az van és csúcsszupi.

Bár azt nem tudom h GPS van e benne...

2013. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég zürzavaros igy hogy "Nem okostelefon" de azért legyen benne navigáció wifi böngészö és miegyéb,ez ellentmondás igy. soroltam volna hogy nokia 5800,n97,de ugye okostelefon nem kell.most vannak az ashák amik nem okostelefonok.navigáció meg egy iylen "nem okostelefontól" ne várj sokat.egyszerűen ezek normális müködéséhez (wifi net gps stb)kell egy hardver amitöl okostelefon az okostelefon..
2013. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a droiddal szenvedni, evgyél iphone -t vagy wp8 -as telefont. Butaphone -okkal nem lehet rendesen navigálni, nincs rá normális szoftver.
2013. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nokia C3 pont a wifinél bukik el.
2013. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha a pénztárcád is érdekel, akkor meg csak a wp8 marad,(lumia 520 pl)
2013. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nokia E5-00 ez elég jó mindenre, gyors böngészés, navigáció, qwerty, jó üzemidő... úgyhogy neked való, bár olyan másfél év után kissé lelassul amit egy szoftverfrissítéssel megoldhatsz... :)
2013. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sony ericsson Aino. Gps, wifi 8 mpx kamera, zárt oprendszer, semmi android, symbian ,windows . Ezért nem is sebezhető, stabil ,nem kell állandóan baxkodni frissítgetni hogy menjen.Nem lóg ,ha kell, ha nem a neten ,nem kell egy lámpa alkalmazástelepítésnél leokézni azt ,hogy hozzáférjenek az emailjeidhez kontaktjaidhoz meg a tudomisén midhez..


Becsukva érintős egy korlátozott menü erejéig, de kinyitva hagyományos 0-9gombos+navigombok. Szerintem a legjobb zárt rendszeres "butatelefon" egy sajnos letűnt korból, amikor még nem zsugorított tabletekkel rohangászott mindenki.

2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!