Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia arc s típusu telefonom...

Xperia arc s típusu telefonom android frissítés közben a 3 ik lépés elött megszakadt és a telefon csak annyit csinál hogyha bekapcsolom hogy kiad egy felkiáltójeles három szöget mellette meg egy kis telefon van és utána kikapcsol mia teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
az xperia arc s tipusu telefonomon 2.3.4 es android volt és leakartam frissiteni 4.0.4 esre a letölthetö sony pc programmal a harmadik lépés elött félbeszakadt és elment a net és azt irta ki hogy hiba és vagy ujrakezés vagy megszakitás és lehuztam a telot az usb röl és már bekapcsoláskor a sony ercsson felirat után bead egy kis jelet amin egy kis telefon van mellette meg egy felkiáltojeles háromszög utána kikapcsol . mi a teenő ilyenkor?

2013. máj. 2. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefon szervizbe bevinni, elmondani h. megszakadt a frissités. Ez a számitógépnél azt jelentené h. formázni sikerült de oprendszert már nem sikerült feltenni. Most van egy darab műanyagod úgymond, de orvosolható külső telepitéssel. A baj h. 10 000 alatt kevés telefonos vállalja, de nem végzetes a hiba.
2013. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
flashtool-al tegyél rá egy gyári romot...
2013. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Flashtool! Ezzel a problémával nem muszáj egyből szervizbe menni.
2013. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Ezt még szerintem a Sony Update Service programmal gatyába lehet rántani.

[link]


Letöltöd, telepíted, elindítod és csinálod amit kér.

2013. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemsikerült vele semmit csinálni a service program al se a flashtool meg azt irta ki hogy : the phone is locked most ilyenkor?
2013. máj. 3. 10:04
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

Buhhh.....Ilyen a sufni-függetlenítés utáni romcseréknél szokott előfordulni.

Független mobilboltokban szokott ülni legalább egy guru, aki 3-5 eFt-ért meg szokta oldani az ilyen hátasdobásokat. Persze a Sony szerviz is meg tudja csinálni, ha garanciális, érdemes ott kezdeni. Gar nélkül a Sonynál ez olyan 10 rugós akció.

Ha a Flashtool nem képes kapcsolódni, akkor sajnos nagyon más lehetőség házilag nincs.

2013. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem de akkor a telefon igy teljesen nincs elveszve ugye? ha mást nem szervizbe 1000% hogy megtuggyák cxsinálni ugye?

mert én annyira sajnos nemértek hozzá

2013. máj. 3. 10:20
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Persze, ez nem hardverhiba, én azt mondanám, 99% hogy gyógyítható.
2013. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!