Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a WiFi a...

Miért nem működik a WiFi a telefonomon? Mindenki másén igen.

Figyelt kérdés

Szóval a sulinkban van egy WiFi-hálózat, Tudom a kódot, a jelerősség általában 2-3 (1000%)

És az összes osztálytársamnak működik, tehát tud vele facebook,youtube stb. (Samsung Galaxy Y,Galaxy Ace,SGS3 Mini stb. ezekkel megy)

nekem xperia U van és miért nem megy?:( ez az egy van,olyan rossz hogy csak én nem tudok rajta netezni:)^^

esetleg valaki tud segíteni?



2013. máj. 2. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki majd be a telefont!:)
2013. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam:p

aksi ki->be, wifi ki->be wifi hálózat kódját újra beírtam

még mindig ezt írjä.>

2013. máj. 2. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt olvastam neten az Xperia-knál ez általános probléma. A router csak g módra állítása az egyik megoldás, de iskolai hálózatnál nem működik, nem tudsz belenyúlni. Nálam soha nem volt ilyen probléma, itthon csak g-s routerhez csatlakozok, itt-ott csatlakoztam más routerekhez is, de nem volt gond velük.

A másik megoldás egy javítás a SUS-al, ez állítólag megoldja a gondot. A segítségemmel frissítetted a telefonod, most már a SUS is fel fogja ismerni és rá fog tudni frissíteni.

2013. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

4.0.4 es ICS van rajta , flashtoollal raktam fel

de előtte Ginger Breadon sem ment :D( Xperia Mini -vel sem!! )

2013. máj. 3. 14:49
 5/15 anonim válasza:
Probáj beálítani másik hálózati módot... Beálítások>Egyéb beállítások>Mobilhálózatok>Hálózati mód> és állítsd GSM/WCDMA-ra ha nincs olyan akk arra ami automatikus van odaírva vagy amin az összes együt van mármint a GSM is és a WCDMA is :)
2013. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez a beállítás a mobilhálózatokra vonatkozik, a wifi-re nem.
2013. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Jogos :D ><' akk nem mondtam semmit :D
2013. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó ://
2013. máj. 5. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Én elég nethezragadt ember vagyok, tudom milyen rossz mikor nincs, vagy nem működik.

Semmi más öltetem nincs mint az iskolai routert g-re állítani, az Xperia telefonoknál általános probléma, de a Sony még nem adott ki semmiféle javítást rá. Még túrom egy kicsit a netet, de nem fűzök hozzá sok reményt.

2013. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:( Rendben..

köszönöm szépen hogy segítessz!

2013. máj. 7. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!