Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a tabomnak...

Mi baja lehet a tabomnak nyomom a be kapcsoló gombot be jön hogy android és eltünik újból és újból csak ezt csinálja és nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne mert ideges vagyok :(
2013. máj. 2. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad le a tableted típusát !

De a hiba alapján ez egy MyAudio tablet, azoknál gyakori ez a hiba.Ha van még garancia próbáld cseréltetni, de előtte tedd rá a legfrissebb gyári romot !

2013. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elfelejtettem leírni hogy azért próbálkozz a gyári legfrissebb romal, mert attól lehet hogy helyrejön
2013. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez ainol novo 7advanced 2 és nincs rajta garancia
2013. máj. 2. 21:16
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezzel mit tudok csinálni?
2013. máj. 2. 21:16
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen,Samsung tablettal. Hagyd lemerülni. Nekem azt mondták,hogy túlforrósodott. Az enyémre volt garancia megcsinálták. Tudom, nagyon idegesítő próbáld meg valamilyen elektronikai üzletbe vinni hogy ott meg e tudnák csinálni. Vagy valami szervizbe.
2014. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem a gsm-nél azt mondták hogy szoftver hibás
2014. ápr. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!