Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok HTC desire hd...

Hogyan tudok HTC desire hd 2.2 androidon softwer frissíteni?

Figyelt kérdés
adott egy 2.2 androiddal rendelkező desire hd. szerintem valami külföldi kütyü mert magyar nyelv nincs benne, (csak angol meg mindenféle arad nyelv)furcsa még hogy market sincs az appok között. hogyan tudok sw-t frissíteni hogy magyar legyen meg hogy legyen market... a belső rendszere nem talál sw frissitést...???
2013. máj. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nincs benne magyar nyelv, mert gyárilag soha nem is volt. Ha felmész a htc hivatalos weboldalára ott rákeresel a típusra megtudod, h lehet-e, és ha igen melyik droid verzióra frissíteni.
2013. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm. Ezt már megnéztem, és találtam egy 2.3 EU megnevezésűt.. gyanítom ebben van magyar nyelv ezt hogyan tudom a telóra feltenni? ezután már lesz marketem is?
2013. máj. 2. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!