Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálok rosszul, amiért...

Mit csinálok rosszul, amiért nagyon gyorsan lemerül Xperia Solám ICS rendszerrel?

Figyelt kérdés
Feltettem pár hete a 4.0ás androidot, ami őszintén nekem sokkal szebbnek néz ki mint a 2.3as. 2.3-al a batri vagy 1 telyes napot kibirt aktiv használattal. Amitóta frissitettem, a mobilom alap helyzetben, semmit se használva lemerül fél napon belül vagy 20%-ot. Szerintem ez egy kicsit sok. 2% kellene max. A kérdés hogy most miért merül ilyen gyorsan? Mit kellene tennem, hogy ugyan úgy működjön mint a régi 2.3? Mert ha tényleg nem kapok rendes tanácsot akkor kénytelen leszek visszatenni a gyári verzióját Flashtoollal.. Valaki tanácsot mit kellene tennem??
2013. máj. 2. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Xperia U.nekem is ez van..

én 2 hete frissítettem, reggel lerakom az asztalra( 100% hogy nem megy semmi mert megnéztem) akkor van 90% -on

este megnézem 60%-on van

és nem nyúltam hozzá >.<

2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Wifit csak ha használod is, különben off.

Appok automatikus frissítgetéseit kikapcsolni.

Próbáld ki, hogy repülős módban hogyan merül. Ha úgy is több megy le fél nap alatt 5%-nál, akkor a háttérben fut valamid aminek nem kéne.

A leírásból nem derült ki, főzött rom?

Ha igen és nem MiniProject vagy MiniCM, akkor ebből valamelyik legfrissebbjére cseréld le, az X8-am MiniCM10 4.1.2-vel 2 napot megy.

2013. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!