Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro készüléken hogyan lehet beállítani a billentyűhangot? (ha lehet)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm:D

2013. máj. 3. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mely esetekben akarod, hogy hangja legyen?

Az eredeti hangok akarod lecserélni másra?

Melyik oprendszer van a telefonodon (Adnroid 2.x.x / 4.x)?

2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor nem a qwerty billentyűzeten, hanem a képernyőn gépelek. Muszáj valami hang hozzá mert idegesít, h nincs semmi, csak a rezgés.:/ (nem tudom, h az androidra gondoltál-e de az 2.3-as)
2013. máj. 3. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem, hogy nem WP8 van rajta! :)

2.3-as rendszeren beállítások -> Hang -> Hallható kiválasztás: pipáld ki -> hangerőt maxra.

Hangerőt maxra bővebben: kicsivel följebb van egy olyan menüpont, hogy "Hangerő". Azon bellül "Média". Arra tegyél anny9i hangot, amennyit hallani szeretnél.


Ez egyébként médiahang, tehát az "asztalon", ha nyomogatod a "hangerő le" gombot, akkor némítja a telefont, ezzel együtt a kiválasztás hangerejét is. Ha nem szeretnéd elnémítani, csak halkítani / erősíteni, akkor vagy beállítások és a fent említett módszer, vagy zenelejátszó (nem kell elindítani semmit), lehalkítod és kilépsz.

2013. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ezen vagyok 'kiakadva' ezek a dolgok eddig is megvoltak, ki voltak pipálva stb. és mégis SEMMI!
2013. máj. 3. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valószínűleg régi a szoftvered és megbolondult. Vagy fölrakod a 4.0-t, amivel nem ajánlatos játszani, vagy Flashtoollal visszarakod a 2.3.4-et. Szerintem a 2.3.4 jobb, bár a 4.0 mintha szebben kezelné a kamerát.
2013. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát jó:D
2013. máj. 5. 19:15
 7/7 Andibambi86 válasza:

Sziasztok segítsetek már.

Soni xperia x8 mobilom van és szeretném a tárcsázási hangot ki kapcsolni de nem tudom hogy hogy kell és nem tudom hogy hol és mit keressek előre is köszönök minden segítséget.


Üdv Andyka

2013. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!