Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy S3-at újonnan,...

Vettem egy S3-at újonnan, Mobil&Laptop shop-ba, kártyafüggetlenül. DE, Többi lent?

Figyelt kérdés
találtam rajta egy SuperSu és egy CWM nevű alkalmazást :/ és ha frissiteni szerettem volna a jelly bean legújabb android rendszerre, kiirta hogy módosított rendszer, nem frissíthető a a telefon, namost gondolom én ezzel a nevű prg-al függetleníthették ki a telefont, de most akkor rootolva van a telefonom ? van nekem ebből valamilyen hátrányom ? mindenképpen visszaviszem a boltba ahol vettem, csak na .... mégis idegesít hogy minek túrkáltak bele, és ha unrootolom akkor utána tudom frissiteni a telefon android rendszerét? köszönöm a válaszokat előre is!
2013. máj. 3. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rootolva van,és valószínűleg telepítettek rá vmilyen custom romot,és csak azért független
2013. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és erről a tájékoztatniuk kellet volna a telefon megvétele előtt ? szóval visszatudok menni reklamálni ?
2013. máj. 3. 15:46
 3/13 A kérdező kommentje:
ja, és azt hol tudom megnézni hogy milyen romot telepítettek rá ?
2013. máj. 3. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
egyébként ha csak rootolva lenne akkor leheten frissíteni,szval unroot nem segít,vagy telepíteni kellene rá 1 gyárilag független romot és azt frissíteni,vagy pedig 4.2-es romot telepítesz
2013. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

beállítások menübe van 1 olyan almenü h "telefonról" azon belül van minden infó

ott nézd meg milyen android verzió van fennt

2013. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érteem, hát mindenesetre elkeserítő, hogy erről semmi tájékoztatást nem adtak a kedves eladók...jobban szeretném ezt gyári rendszerrel gyári rommal használni..
2013. máj. 3. 15:50
 7/13 A kérdező kommentje:

android:4.1.2

alapsáv verziója: I93000XXELLA


Kernelverzió: 3.0.31-742798 se.infra@SEP-111#1 SMP PREEMPT Sat Dec 22 17:04:04 KST 2012


Bulid száma: JZ054K.I93000XXELLA


mond ez valakinek valamit ? :D

2013. máj. 3. 15:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egy mókolt telefon menj vissza és kérd vissza a pénzed.
2013. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De figyeljetek már :/ most én mivel új telefont vettem papíron, meg hát dobozba volt, igaz üveg szekrénybe, de még a gyári samsung fólia rajta volt, amin a telefon specifikációi vannak feltüntetve... akkor most én tudok ezzel reklamálni ? hogy egy új telefon nincs rootolva vagy valami ilyenek ? légyszi valamit mondjatok :D köszönöm
2013. máj. 3. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az nem új telefon! Ha nem akarják vissza adni a pénzed akkor fenyegesd meg őket,feljelentéssel mert egy új telefon nincs gyárilag rootolva!
2013. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!