Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg annyira jó telefonok...

Tényleg annyira jó telefonok a Samsungok? Én idegenkedek tőlük.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is, pedig Galaxy S van.
2013. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Prémium kategóriában nagyon is jók,(eltekintve az anyaghasználattól és a sablonos formatervtől) de a közép- és alsókategóriában jó telefonjuk nem igazán van,ráadásul még túl is vannak árazva.
2013. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, nekem az első telefonom az volt, elképesztően sokáig működőképes volt, csak azért cseréltem le, mert céges telefont kaptam, és nem tudtam mit kezdeni két telefonnal, de ott is ragaszkodtam a Samsunghoz. Most van Nokiám, de csak azért, mert a Samsungból csak érintő képernyőset találtam, amit én nem szeretek.
2013. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Telefon vásárlás előtt vagyok és azért kérdeztem.Nem veszek Samsungot.
2013. máj. 3. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Sony-t érdemes venni. Üdv. Egy Sony és egy Apple eszköz tulajdonosa.
2013. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!