Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vélemények?

Nokia N8 vélemények?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Régi sz@r...nem szabad megvenni. Kuka.
2013. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yooska válasza:
36%

Hát nagyon nem... Első, ha te az Iphonra, meg a szar sony ericcsonra hajtassz ami annyival különbözik hogy 2012-es, akkor hát nyugodtan. Ha egy telefon régi, mért szar?

Ezt sose értettem. És az N8 igen is jó (12 mpixeles kamera, ingyen navigáció) Szóval ajánlom, és minden nokiát :)

De hogy ne csak nokiaszerető legyek, jó minden telefon is, csak sose értettem a régi telók mért szarok?

Egy új nokia jobb mint a régi? Pár funkcióban jobb a nokia lumia és 2012-es. Alap dolog a telefonba a telefonálás... Meg a WiFi, bluetooth, alapok. Azt hogy a lumiába ilyen meg olyan gyorsan tölt a net, az semmit nem ér.

Az N8 jó telefon, ha nem tetszik a kommentem, pontozzatok le

2013. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy f0s..
2013. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Xperia.floyd ***** válasza:

A Nokia N8 igenis egy jó telefon. A 12 megapixeles kamera nagyon jó képeket készít és anyaghasználata is jó sok más műanyag mobilnál.

A negatívum sajnos tényleg az , hogy attól függetlenül , hogy egész jó teló eljárt felette az idő. A symbian már mondhatni "halott" OS. A hardver pedig már kevés ahhoz , hogy nagy dolgokat vihess véghez vele. Ha fotózni és telefonálni kéne akkor tökéletes , viszont ha játszani szeretnél rajta meg netezni inkább egy androiddal jobban jársz. :)

2013. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Nokia N8-am van, nem akarok azt venni, csak kérdeztem, hogy mi a véleményetek róla. Tartsam meg, vagy vegyek újat... Mert nagyon szeretem, és tudom is az igazságot róla h eljárt felette az idő :)
2013. máj. 3. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha újat vennél akkor WP-t vegyél (Android fagyogatós leállós rendszer, iphone meg túl drága)
2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy a kérdés nem az volt hogy "Milyen telefont vegyek?" Drága utolsó :)
2013. máj. 10. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de egyszer úgyis lefogod váltani :D . előre figyelmeztetés volt a dolog csak :)
2013. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!