Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok nőknek?

Milyen telefont ajánlotok nőknek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 18:28
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Aminek a képernyője 4" alatt van (esetleg 4,3" ha nagyobb a kezed). Ezen felül meg természetesen olyat amit a használat követel: ha játszani akarsz rajta erősebbet (2-4 magos processzor) ha meg csak netezni akkor 2 magosat javasolok.

De főleg ugye a képátló fontos. Ja és ha jót akarsz qHD felbontásút keress [540x960 képpont]

2013. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgyvan. női kezekhez nem illik egy 5 collos telcsi :) ha nem játszól 2 mag elég :) pont úgy ahogy az előttem szóló is tanácsolta :)
2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Samsung galaxy s advance :)
2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Attol fugg milyen nőnek. Mert egy dagadt disznonak 100 kg felett mast, meg egy cicababának megint mást. Hogy nézel ki kérdező? Magassag/kg? Stilus? Megjelenés? Ird es ajanlok telefonokat ;-)
2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
178cm és 50kg. Divatos de nem cicababa. Előny e rózsaszín és a fehér szín :-)
2013. máj. 5. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nőies telefonok: LG E460 Optimus L5 II,

Samsung Galaxy S3 Mini, Nokia Lumia 610, Alcatel OT-995, Samsung Galaxy Mini 2, ezeket a t-mobile oldalán néztem, vagy pedig ezek közül válassz a pénztárcádnak és ízlésednek megfelelően: [link]

2013. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Samsungok nagyon nőiesek pl., vagy igen, ahogy az előttem szóló írta, az LG Optimus L5 II (ilyet veszek barátnőmnek holnap ;)). De az Xperia U-t pl. totálisan rózsaszínre varázsolhatod.


[link]


Kolleganőmnek ilyen telefonja van, nagyon édi vele. :D

2013. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!