Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei ascend g510-ről?

Figyelt kérdés
Jó telefon megéri az árát??
2013. máj. 3. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem jó telefon. Ismerősömnek is olyanja van, és neki nem mindig jönnek be a hívások, akadozik, lefagy és nem is szereti, nagyon kicsi memóriája van, és azt mondja hogy legszívesebben kilökné.
2013. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált jobb, mint a Sony Xperia és sokkal olcsóbb(előtte az volt, ami mindig lefagyott)
2013. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem jó teló,a zte blade-met cseréltem le rá.A kijelző szép nagy,a felbontásba nem mondod meg ránézésre hogy csak 854x480.Az 512Mb ram kevés,ezért néha reccen.Az aku egy nap normál használat mellet lefekszik.De egyenlőre meg vagyok vele elégedve.Hasonló belsővel szerelt márkás telefonok 90-100ezrók.(persze jobb kijelző,nagyobb ram,jobb gpu stb)
2013. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!