Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S-em van és folyamatosa...

Xperia S-em van és folyamatosan lefagy, tanácsok? Vigyem vissza?

Figyelt kérdés
Van mikor írok és akadnak a betűk,késik a beírása,van mikor lefagy,és 5 percig nem válaszol,újraindul,túlforrósodik,és szerintem 4 oldal (tele) alkalmazás nem sok rajta... Tanácsok? És ha az a tanács,hogy vigyem vissza,akkor kb. ebben az árkategóriában (max. +10.000 forint még) milyen telefont érdemes venni?

2013. máj. 3. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez szoftveres probléma. Valami nagyon terheli a telefont, ezért fagy folyamatosan. Nézd meg mi haszálja az aksit, ha nem derül ki, akkor készíts a fontos dolgokról mentést és a SUS-al telepítsd újra a telefont.
2013. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi... A telefonnál a kijelző fogyasztja a legtöbbet de a fényerősség elég gyenge,direkt levettem,hogy ne fagyjon le annyit,szerintem érdemesebb visszavinni,egy Optimus 4X jobb lenne,az 4 mag Nvidia Tegra 3 és HD
2013. máj. 3. 21:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze biztos jobb azért mert sokmagos... Videókártyából is csak az 5 gigásat szabad megvenni, azalatt nem ér semmit... Pfff
2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 dirtboy ***** válasza:

nálad szoftver gond van te pedig jobb hardverekről beszélsz,köze nincs hozzá.

kb mintha defektet kaptál volna egy ladával és most venni akarsz egy bmw-t.

hiába jobb,az is keréken gurul ugyan úgy defektelhet.


tehát vehetsz te akármilyen telefont ha egyszer szoftver gond van nem pedig hardver.

2013. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hiába viszed vissza, nem fogsz helyette másikat kapni.megcsináltatod, eladod, és megveszed álmaid telefonját.
2013. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom vele de itt a gyakorin jól leszóltak amikor szidtam a telefont... Azóta már eladtam és vettem egy iPhone 4S-t. Előtte látni nem akartam Apple terméket, mert nem szerettem őket de nagyon jók, meg kell hagyni. Nem akad, nem fagy, minden tökéletesen fut rajta...

Ez nem reklám, csak elmondtam nálam hogy zajlott a dolog :D

2013. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Felesleges ezt ide írnod :( A sok bírkát úgy sem tudod meggyőzni. Hiába szívnak rengeteget a droiddal, akkor is újra és újra droidot fognak venni, hátha egyszer megtanul valaki programozni.
2013. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 dirtboy ***** válasza:

/A sok bírkát úgy sem tudod meggyőzni./


nem is tudom ki a nagyobb bírka,az aki vesz egy xperia s-t kb 77ropiért és elvan vele,bőven elég neki vagy az aki vesz 160-170ezerért egy iphont mert hogy az nem akad.

kérdés hogy megéri e a 100ropis felárat egy telefonnál az hogy ne akadjon meg néha napján.

gondolom ha telefonnal ennyire igényesek vagytok akkor a számítógépetek milliós alkatrészekkel van felvértezve és full extrás audi,bmw és társai autókkal szaladgáltok.

vissza térve a telefonokhoz.

az androidosok is tudják hogy az ios jobban meg van csinálva,stabilabb de ennek ára van ami sok embernek nem elérhető vagy csak egyszerűen a helyén van az esze és tudja hogy hülye lenne annyi pénzt kiadni egy telefonért csak azért hogy ios-es telója legyen.

2013. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

dirtboy:

Ennyire hülye vagy, vagy csak színészkedsz?

Kiírta, hogy 64gb -os iphone 5 -t kell venni? Mert az kerül 160Ft. Még azt se írtam, hogy 4s. Bőven elég a 4. És ha oylan jó az xperia S 77k -ért, akkor mégis miért jött létre ez a kérdés? Nem azt várom ~80k ért hogy "Van mikor írok és akadnak a betűk,késik a beírása,van mikor lefagy,és 5 percig nem válaszol,újraindul,túlforrósodik" a telefonom!

2013. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dirtboy ***** válasza:

anyucikád a hülye nem én te fa sz fej.

/Kiírta, hogy 64gb -os iphone 5 -t kell venni? Mert az kerül 160Ft./

kit érdekel a jelenlegi ára?

akkor is vették mikor sokkal drágább volt.

egyébként nem a te írásodról van szó hanem az iphone ról,nem érdekel hogy milyen telefont említettél hogy 4 vagy 4s leszarom.

a 4 amúgy is egy kis kijelzős szar.

még az 5ben is csak egy 4colos kijelző van ami szintén kicsi.


/És ha oylan jó az xperia S 77k -ért, akkor mégis miért jött létre ez a kérdés?/

az s el nincs is baj,a kérdezőnél szoftver gond van és nem olyan ami tipikusan s gond jó lenne ha ezt bevésnéd a pici agyacskádba.

2013. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!