Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jön meg a viber...

Miért nem jön meg a viber aktivalo kód sms-ben?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az alkalmazást, eljutottam odáig h kéri a telefon számomat, kiírja h küldi a kódot smsben de nem jön semmi. T-mobiles vagyok és van is internetem és wifin se működik. Már letöröltem mindent és vissza de így sem jó! Valaki segítsen légyszi, hogy tudom a kódot megszerezni?! Samsung galaxy y

2013. máj. 3. 21:53
 1/7 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall and try again (make sure you try both the SMS and the automated call options). If this doesn't help, contact our support team at [link] and give them the details of the problem.


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

================

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra, és próbálja újra (győződjön meg róla, próbálja mind az SMS-és az automatikus vételi opció). Ha ez nem segít, lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a [link] , és megadni nekik a részleteket a probléma.


További kérdés vagy technikai támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Köszönöm,

Viber

2013. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24 oran belul kell megkapnod. Cool ;-)
2013. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült!!
2013. máj. 7. 22:21
 4/7 Nilka válasza:
sajnos én is így jártam de én hiába töröltem le semmi nem jön meg a kód mi ilyenkor a teendőm segítsen valaki már teljesen meg vagyok lőve idegesít:-(
2013. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

sziasztok


Én is próbálkoztam de nekem sem jön sms az aktiváló kodrol.

Már letörőltem majd ujra telepítettem.

Két napja probálkozok de semmi.

Tudtok ebben segíteni?

2014. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Berényi Joci válasza:
a aktiváló sms ingyenes ?
2015. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emm Esz válasza:
Igen, ingyenes. Nekem sem jön meg a kód.... :(
2015. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!