Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-t megéri megvenni?

Sony Xperia U-t megéri megvenni?

Figyelt kérdés

42000-ért venném(+ szállítási díj) ujgsm-ben,fekete színben(meg egy fehér aljal).

Elvárásaim:

-az átlagosnál minimálisan jobb kamera

-játékokhoz jó processzor

-közepes méretű képernyő

-szép külső

-mindezt olcsón



2013. máj. 3. 22:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
A Sony telefonokat került el. 10 év után váltottam rá, de már megbántam. Szörnyű minőség.
2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

#1 Mit értessz azon hogy szörnyű minőség?


Kérdező;Nekem is Xperia U-m van,-

-Kamera; nálam szép képeket csinál[ICS 4.0,témafelismerés]

-szinte minden játékot visz lagg nélkül[én ezeket toltam; Blood n glory, NFS most wanted, Asphalt 6 , FL Commando, Dragon Slayer] egyik sem akadozott

-A 3,5"-es kijelző nekem tökéletes,szép ,éles, elég kontrasztos, és elég világos

- A külseje is nagyon bejön ( Alul a szín váltós sáv , alsó sapesz cserélhető)

-És az ára az meg elfogadható:) ebben a kategóriában nyerő!

2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
69%
Nekem is u-m van, az utolsó frissítés betett az oprendszernek, így frissítést nem ajánlok, mert nagyon akadóssá teszi a rendszert (Android bibije hogy nem tudnak kompatibilitást írni), de amúgy remek telefon, jól írta a kolega.
2013. máj. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 4. 08:32
 5/32 anonim ***** válasza:
53%

Első:


Nem unjátok még ezt már 3 évvel az x8 megjelenése után?

2013. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%
Elsővel értek egyet. Nekem sola -m van, ami recseg-ropog, a hangerő fel nyikorog, és úgy az egész nincs a helyén. A rettenetes szoftverről meg ne is beszéljek. Ne mindjárt jön egy olyan, ki soha nem fogott sony telefont a kezébe, és elmondja milyen jó és király meg állat a minősége. Phuj
2013. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Eleget fogtam már a kezemben az europarkban lévő t-mobile-ban mivel ott dolgozok...


Sola az speciel nincs nálunk, de szinte minden más kapható és a szervízben se nagyon találkozok ilyenekkel...


95%-ban szoftverfrissítés miatt hoznak be sony telókat...

A maradék pedig elállít ezt-azt vagy nem tudja mit kell beállítani.


Persze akad hardverhiba is, de semmivel se több, mint a galaxy "az isten" esetében...

2013. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

Első és ötödik:


Ez megy az x8 óta a sony-val kapcsolatba, ahogy írták előttem.

Xperia mini, kis kjelző volt a téma, most meg újra előjött az összeszerelés. Gondolom, ha neked sola-d van akkor baromira nagy tapasztalatod van az u-val.


Ui:

Nekem volt 3 éve egy galaxy spica-m, xar volt ahogy van, a te gondolatmeneted szerint akkor minden galaxy xar, tökmindegy, hogy valamelyik s széria vagy az alsóbb galaxy-k.

De miért nem ajánlotok akkor mást hasonló áron?

Ja, hogy nincs jobb?

2013. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, nem ötödik, hanem hatodik.
2013. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sola telefonom van és szörnyű. A műanyag borítás recseg,ropog. A kamera szörnyű minőségű. Eddig egy Nokia 5800Xmusic-om volt és annak 3.2mpx-es kamerája volt ami veri a Sony 5megapixelét. Emellett az új Androiddal be is lassult. Mindent programot nyitva hagy, Nekem kell külön bezárni.[mondjuk ez android probléma] Az akksit ki sem lehet venni. Ennyit a Sony-ról.

Amúgy Xperia U is járt a kezemben, nem egyszer. Szerintem annak nincs valami jó fogása. Jó vaskos telefon a maiakhoz képest. Nézz valami más márkájú telefont.

2013. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!