Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez tényleg eredeti...

Szerintetek ez tényleg eredeti Iphone?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 4. 14:13
 1/10 dirtboy ***** válasza:

nem,iphone 25ropiért majd pont.

na meg akinek iphone ja van az azért csak kitudja fizetni a villanyszámát.

2013. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem megállapítható, még az oldala sem látszik hogy 4 vagy 4S. be sincs kapcsolva.


pont semmit se ér a 2 kép...

2013. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nehéz megállapitani, állitolag arrol a legkönynebb felismerni hogy a kamu teloknak kikapcsolt állapotban egész világos a kijelzője (szürkés) az eredetienk meg majdnem telejsen fekete
2013. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ez melyik a szürkés vagy a fekete??
2013. máj. 4. 15:44
 5/10 A kérdező kommentje:
és szerintem egy hamisítványnak nem lenne a hátán fólia nem??
2013. máj. 4. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
gyanus, de így kikapcsolva tényleg nehezebb, meg homályos képpel. másrészt ilyen nagyon olcsó hirdetéseknél el szoktuk mondani, hogy ez a "sürgősen kell a pénz, azért ennyi" duma nem jön be, mert még a duplájáért is eladhatná sürgősen. másik dolog pedig a személyes átvétel. én biztos nem mennék bele, hogy majd futárra elküldeti, aztán vagy megteszi vagy nem...
2013. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez még akár eredeti készülékről készült rossz minőségű fénykép is lehet. Nem ez a lényeg.


Futárral küldöm csak ma de akár hétvégén is. Nem gyanús?

A szokásos utalj és lesheted a pénzed típusú kamu hirdetés. Ezexerint még mindig bedőlnek az ilyennek...

Meg kéne már szokni hogy semmi nincs ingyen az életben.

2013. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, ezt akár eljátszhatja egyszerre 4-5 emberrel is, és máris keresett egy csomó pénzt...:D magyar igazságszolgáltatás mellett meg lehet 1-2 évig futni a 25ezrünk után...
2013. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
beszéltem vele azt mondta utánvétellel küldené.
2013. máj. 4. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:

"beszéltem vele azt mondta utánvétellel küldené."

az egy dolog, a posta nem engedi kibontani fizetés előtt a csomagot...

2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!