Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szoftverfissítem a telefono...

Kettu kérdése:

Ha szoftverfissítem a telefonom akkor utánna megmaradnak az előtte telepített alkalmazások/játékok?

Figyelt kérdés
Alcatel OT-995öt szeretnék 2.3.6-ról ics-re frissíteni de nemtudom hogy megmaradnak-e az előtte telepített alkalmazások mer 1-2pótolhatatlan most...

2013. máj. 4. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megmaradnak, de rootolás után titanium backup-al elmentheted mindet.
2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mire jó ha rootolom ?
2013. máj. 4. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit írtam pl.


Elmentheted vele (titanium backup) a telepített cuccokat és később visszaállíthatod vele.

Beállításokat, játékok állásait is visszaállítja stb.

2013. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze ehhez az ics-t is rootolni kell...
2013. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Titanium, más megoldás nincs.
2013. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Van más is, pl. ultimate backup, de rootolni ahhoz is kell... És a többi hasonlóhoz is.


Csak telepítő mentéséhez pl. appsaver, de az adatokat az persze nem menti el...

2013. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D remélem nem lesz semmi hiba frissítés közbe mer sok rosszat olvastam...
2013. máj. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!