Note 2 És a GPS?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy van egy note 2 mobilom szeretném rajta használni a gps-t de net nélkül sehogy nem engedi :) miért van ez? Kivettem a kártyát hogy semmi képp ne generáljon adatforgalmat gps-t bekapcsoltam és nem indul el a navigáció, de ha bekapcsolom a wifit és és felmegy a netre azonnal talál gps-t és navigál. hogy lehet ezt megcsinálni hogy ne kelljen net?

2013. máj. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj offline navigációs programot.
2013. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
töltsd le rá az igot.
2013. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hali.


Letöltöttem az igo primot és navigál is most az a kérdésem hogy tuti nem számol adatforgalmat a telefon? Csak azért kérdezem mert az 5230 asom is számolt miközben mindent offline-ra állítottam ( elvileg az is ingyenes volt )Elég hamar talált műholdakat szépen navigál :)

2013. máj. 9. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem fog adatforgalmat generalni ,az igo teljes offline navigacio
2013. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!