Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 tulajok!...

Nokia Lumia 620 tulajok! Nektek fókuszál a telefon kamerája ha a telefon kamera gombjával fényképeztek?

Figyelt kérdés
Nekem csak akkor fókuszál ha a kijelzőt megérintve fényképezek. Ha a gombbal akkor nem.

2013. máj. 4. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy lumia 800-ast nyúzok, a kedvedért megnéztem, hogy nekem működik-e. Nekem ez esetben középre fókuszál, szerintem nálad is így működik. Egy ilyet látsz középen: [ ]
2013. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először csak félig nyomd le a gombot, ha nyomva tartod, akkor fókuszál, és utána nyomd le teljesen.
2013. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy félig kell lenyomni a gombot de nekem úgy nem lehet. Elég nehéz benyomni a gombot és amikor elérem azt a szintet hogy érzékelje a telefon akkor már fényképez is.
2013. máj. 4. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. Ha leveszem a telefon hátlapját és úgy nyomom meg a kamera gombot akkor fókuszál de amint visszarakom a hátlapot már megint nem fókuszál.
2013. máj. 4. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha maga a gomb működik akkor szerintem csak egy új hátlap kell neked. Próbáld meg bevinni egy Nokia szervizbe, hátha adnak újat vagy vegyél egyet (csak előtte próbáld ki nehogy pofára esés legyen belőle)
2013. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ma vettem a telefont, kb az első 5 képnél fókuszált, azóta nem.
2013. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!