Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy android 4....

Lehetséges, hogy android 4. 0.4-re feltelepítsem az X8-ban található (2.1) alap billentyűzetet?

Figyelt kérdés
Cyanogenmod 9 van az LG L3-mamon, de nekem nagyon hiányzik a régi X8-amból az alap billentyűzet. Létezik megoldás arra, hogy 2.1-es alkalmazást 4.0.4-re feltelepítsek? Elvégre a billentyűzet is egy alkalmazás.

2013. máj. 5. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
4shared-ről szedd le (bár jobb megvenni, egy ezres... én habozás nélkül megvettem, miután kipróbáltam) a Swifkey 4 keyboard nevű appot. Ez a legjobb, ami létezik jelenleg, sokkal jobban jársz vele, mint egy gyári appal. A kérdésedre nem tudom a választ, gondoltam ajánlok jobbat... szerintem nem tudsz gyártós progit telepíteni custom ROM-ra. Abból kiindulva, hogy a Sony-s óra nem működik másik launcheren akkor custom ROM-on főleg nem működhetnek. :P Szerintem mindenképp próbáld ki!
2013. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
olvastam már sok helyen ezt a swiftkey-t, de nekem nem tetszik kinézetre. azért kérdeztem az X8-as billentyűzetet, mert az szép is volt, meg én még 1 billentyűzeten se találtam olyan javitást ami abban volt, hogy az adott szót kihozta a billentyű tetejére 1 kis kurzorral, és kényelmesen lehetett csusztatni a szót a kurzor helyére, amivel könnyű volt a javitás.ezeknél meg ott 1 kis nyíl, ami nekem ilyen pici kijelzőn nem jön be.azért köszi a választ
2013. máj. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!