Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális hogy kb 3 óra...

Az normális hogy kb 3 óra alatt tölt fel teljesen a mobilom?

Figyelt kérdés
Már nem mai darab, 4 éve használom de régen 1 óra alatt feltöltött. A másik gondom vele, hogy amikor fényképezek 4-5 kép után szinte teljesen lemerül (legalábbis úgy jelzi)de ha utána leteszem és nem nyúlok hozzá akkor megint tele van az akksi. Ezt miért csinálja?
2013. máj. 5. 11:05
 1/9 dirtboy ***** válasza:
gyenge már az aksija,nekem is ezt csinálja az 5és fél éves telóm,a másik gond meg hogy ezeknek a régi telóknk nem annyira pontos az aksi szint jelzője mint a maiaknak.
2013. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál, nem akarok szőkének tűnni de azt még mindig nem értem hogy emiatt miért tölt lassabban? Azt megérteném ha gyorsan lemerülne, de ezek szerint egy gyenge aksi nehezebben töltődik?
2013. máj. 5. 23:26
 3/9 dirtboy ***** válasza:
pontosan énsem tudom de a lényeg hogy idődvel változik az aksi belülről,pl bomlik benne az ón.
2013. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennek aksi csere lesz a vége. Vasárnap töltöttem fel teljesen, ma reggel meg sípolt hogy lemerül :/ Csak azt nem értem, hogy hogy ment ennyire hamar tönkre, amikor eddig mindig kibírt egy hetet.
2013. máj. 7. 08:24
 5/9 dirtboy ***** válasza:
nem kapott mostanában nagyobb merítéseket mint régebben,pl sokáig szólt a zene rajta kihangosítva vagy ilyesmi?
2013. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem is használom másra telefonáláson kívül. Régen volt hogy sokat nyomkodtam és emiatt hamarabb lemerült, de ha feltöltöttem akkor nem volt semmi baja, most meg lemerül egy nap alatt úgy hogy kb hozzá se nyúlok.
2013. máj. 7. 13:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Estére már csak félig volt az aksi, reggel meg már sípolt, úgyhogy elég durván merül.
2013. máj. 7. 13:09
 8/9 dirtboy ***** válasza:

nekem akkor volt ilyen hirtelen kuka álapot mikor műszak közben kihangosítva hallgattam a rádiót róla pár napig.

akkor eljátszotta ezt hogy feltöltöttem aztán pár óra és lemerült,abba hagytam ezt a rádiózást telóról és utána helyre jött.

mai napig meg van az a teló és kb 3-4 napig bírja az aksija pedig már 5és fél éves.

ilyesmire gondoltam nálad is,hogy lehet nagyon merítetted aztán ez van nálad.

így viszont lehet hogy tényleg tönkre ment az aksid.

várd meg még teljesen lemerül,nehogy kiderüljön hogy az aksi az jó csak a telefon jelzi rosszul a töltöttséget.

2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az aksi a hunyó, már ki is kapcsolt azóta, de képzeld az ébresztő ennek ellenére is megszólalt :D Ezért imádom ezt a mobilt :)
2013. máj. 8. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!