Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III-ról vélemények?...

ZTE Blade III-ról vélemények? Mennyire zavaró, h nincs vakuja?

Figyelt kérdés

Tönkre ment a telóm, eléggé hirtelen és rosszkor jött, úgyhogy kb 30 ezrem van erre.

Ez a teló jobban tetszik, de a Huawei Ascend g300-nak viszont van vakuja (a képek minősége nekem fontosak, mert suliban azzal csinálok képeket).

Melyiket válasszam? Nagyon rosszak a képek vaku nélkül?


2013. máj. 5. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ahol rosszak a fényviszonyok, ott tök mindegy, milyen telefonnal akarsz képet csinálni, vaku nélkül mindenképp rossz lesz a végeredmény. Amúgy sem szabad sokat elvárni ezektől a LED-es villanóktól, valamit érnek, de csodát nem fogsz úgy sem látni, ha nincs elég fény. A G300 is jó telefon, de elvileg egy picit drágább a Blade III-tól. Fényképezésre amúgy még mindig fényképezőgépet ajánlanék, amin van egy rendes optika, xenon vaku stb.
2013. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, h a fényképezőnk külföldön van testvéremnél jelenleg, így nekem csak a telefon marad.

Nem csúcsminőséget akarok, csak előzőleg Samsung Galaxy Ace-m volt, ami nagyon szép képeket csinált (telefonhoz képest), és erre a célra tökéletesen megfelelt.

2013. máj. 5. 17:07
 3/3 amcsih ***** válasza:
Nekem zte blade 3 telefonom van és nagyon megvagyok vele elégedve.. én vledet nem igazán használnék, de ha sötét helyen vagyok, akkor tudok fényesiteni a képen, még fotozás előtt.. én huaweit amugy sem vennék, mert nagyon megbízhatatlan márka, és nem is igazán bírja a strapát...
2013. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!