Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nehéz a mai androidos...

Mennyire nehéz a mai androidos telefonokon játszani az érintőképernyőn? Nem nagy hátrány, hogy fizikailag nem érzed a gombokat, és hogy kicsit kitakarod a játékot?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 00:50
 1/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Ha nagy a képernyő akkor cseppet sem zavarja szerintem az embert , nem mint a Sony Ericsson Xperia X8-asom 3 colos kijelzőjén :D . Kicsit furcsa fizikai gombok nélkül , de megszokható és élvezhetőbb szvsz.
2013. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb az éritőképernyő a a gomboknál!! Nekem Sony xperia u-m van és nagyon jó épphogy hozzáérek máris érzékeli szóval naggyon jó :D
2013. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb az érintőképernyő.

Sok játék használja a telefon érzékelőit, (pl. autós játékok) gyorsulásmérő, giroszkop, és az irányítás a telefon mozgatásával történik.

Más játékoknál (pl. táblajátékok) egy pont kijelöléséhez nem kell a kurzorbillentyűvel mozogni, csak az adott pontra tapizol, és kész.


Sokkal egyszerűbb a kijelzőn egy adott pontra nyomni, mint egy gombos készüléken billentyűzetel az adott a pontra lépdelni, majd ott az irányt, akciót megadni.


Az ujjad úgyis csak addig van a kijelzőn, amig nyomod.

2013. máj. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem hátrány. ;) Én már egyből érintő kijelzős mobillal kezdtem, szóval nekem a gombos a fura.
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azért tettem fel a kérdést, mert gondolkoztam egy Archos Gamepad beszerzésén, ami ugyebár rendelkezik gamer gombokkal, és gondoltam, ez megkönnyítheti a dolgot, de ha azt mondjátok, hogy könnyen elsajátítható az érintőképernyős "gamelés", akkor lehet, hogy mégis csak valami zsebben is elférő telefont veszek, pl Samsung Galaxy S2 az egyik lehetséges választás. (Ennyire telik max)
2013. máj. 14. 06:42
 6/6 anonim válasza:
Az S2-vel már elérhető az OTG is, ami annyit takar, hogy egy kábel segítségével USB-s kontrollereket köthetsz a telefonodhoz (egér, billentyűzet, ps irányító) és anélkül tudsz ugyanazokkal a játékokkal játszani, amikkel eddig is, hogy kitakarnád, a képernyőt. Ha van egy kompakt kis usb-s kontrollered, csak előkapod, rádugod és már játszhatsz is.
2013. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!