Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skype-olás Samsung androidon?

Skype-olás Samsung androidon?

Figyelt kérdés

Feltettem a skype app-ot androidra és minden jól működik, kivéve:

1. Engem látnak, de nem hallanak, miért?

2. Én látom és hallom őket;

3. A kamera a túloldalon van, ezért vagy én látom őket, vagy ők engem. Ennek így mi értelme?



2013. máj. 6. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy szarakodik a Skype már megint, vagy te nem igazán derültél még fel. De ha nincs előlapi kamerád, akkor te hogy akarod, hogy videohívást folytass velük? Nem egészen értem!
2013. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"3. A kamera a túloldalon van" - használd az elölapi kamerát, ezért van
2013. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előlapi kamera nélkül nehéz lesz :-D
2013. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

OK, azt már kiszűrtük, hogy beállok egy tükör elé szkájpolni))

A hangra mondjatok valamit pls, és lehetőleg ne azt, hogy "kapcsold be a mikrofont"))))

Tehát az a baj, hogy engem nem hallanak, én hallom őket.

2013. máj. 6. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A "mobilos" skype-ot ne erőltesd, egy hulladék. Vagy hallanak, vagy nem, máskor kifagy, valamikor el sem indul a hívás, vagy csak nagy csend a túloldalon. Használjatok Viber-t. Amúgy meg kell előlapi kamera videótelefonáláshoz (-.-)...
2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!