Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 hónap alatt csökkenhet új...

3 hónap alatt csökkenhet új telefonnak az ára (Huawei y300) bővebben lent?

Figyelt kérdés
20ezer ft körüli összeget szántam volna egy új okostelefonra (most galaxy minim van, még van rá 1-2hónap garancia de annyi minden nem működik már rajta, hogy nem hiszem, hogy meg lehet csinálni). Viszont kijött a Huawei y300 amit 30-35ezerért meg lehet venni előfizetéssel, megéri? Vagy szeptemberben csökkenhet az ára? A mostani telefonommal nem igazán merek kimenni külföldre egész nyárra... de a Huawei y200, ZTE kis plus, Alcatel OT-991 -nél csak pár ezer ft-al drágább, és így hozzá nem értőként jobbnak tűnik. Tényleg az vagy válasszal inkább a felsoroltak közül?
2013. máj. 6. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes arra várni hogy csökkenjen az ára.35 körül van kártyásan is T-mobilnál ennyit bőven megér.Én most akarom meghosszabbítani az előfizetésem mert már decemberben lejárt a hűségem.Ma kipróbáltam és nekem bejön.Szerintem jó minőségű.Holnap megyek megvenni, ha megadják írok majd még róla.Mostanában szinte minden hónapban csúsztam a számláim befizetésével így nem vagyok benne biztos hogy részletre megkapom.Teljes áron meg h*lye lennék megvenni:D
2013. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok.arra elfelejtettem válaszolni hogy a felsorolt készülékek megérik e helyette. Hát szerintem nem.Huawei y200 még jó is lenne de elég gyenge. ZTE kis plusról nem nagyon tudok mit mondani nekem nem tetszik.Alcatelnek meg a kijelzője nem jó és csak pár ezer forinttal olcsóbb.Ha már Alcatel akkor ot995 de egy 10-essel drágább és szerintem nem ér annyit.
2013. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a huawey y 300-at vettem meg.Bevezető áron ennyi az amúgy 60-70ft-os kategóriába lenne sorolható. Ennyi pénzért 2 magos 4.1-es androiddal szerelt telefont sehol nem fogsz kapni ráadásul ips kijelzővel és tőkéletesen akadásmentesen visz mindent. Az y300 az elődjéhez az y200-joz képest pont 3* gyorsabb pedig a kistesóval sem voltak problémák. + külföldre vinnéd és ebben van előlapi kamera ami nem egy gyors cucc de skypolni megfelelő mert hát gondolom az is szempont neked.
2013. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!