Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan kérésem lenne?! Láttam...

Nene5 kérdése:

Olyan kérésem lenne?! Láttam már pár dolgot ahogy leirtátok de nem érthetőek vagy nem tudok elindulni! Van egy Iphone 3 om és feldugtam az itunes-re h frissüljön erre kéri h tegyem vissza a régit,

Figyelt kérdés
ebbe is bele mentem, és végig megy a frissités és azota ki irja a (1015) hibát és nem áll fel a teló csak az itunes és az usb jelet jelzi! Ilyekor mit is tegyek?Ilyekor mit is tegyek?Részletessen valaki akinek van ideje léci vagy külön e-mailben akár vagy facebookon akár chat en akinek van ideje!köszi

2013. máj. 6. 15:29
 1/1 anonim válasza:

szia ilyen helyzetekre van azt hiszem a DFU mód, aminek a lényege hogy ha bedugod a gépbe a telefont (usb-vel persze :) ) automatikusan megjavítja az összes hibát, tulajdonképpen lementi a fájljaidat, újratelepíti a telefont és visszarakja a képeket, játékokat, háttérképet stb...

http://www.youtube.com/watch?v=ofpinyGlQ8I

így kell dfu módba rakni a telefont


sok sikert!

2013. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!