Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős nokia...

Milyen érintőképernyős nokia telefont ajánlanátok? Max 50ezret tudnék rászánni.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a nokiát, volt már több típus is nekem, eddig ez jött be legjobban... Kérem azok ne is válaszoljanak akik csak sz@ni akarják a nokiát...

2013. máj. 6. 16:22
 1/3 anonim válasza:
Újra vagy használtra gondoltál?
2013. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windowsosban most az 520-as a legolcsóbb, de azt nem kapod meg 50e alatt. Max valamelyik Asha modellt, de azon csak az s40-es platform van. Szerintem erre már nem érdemes költeni. Persze csak, ha neked fontos, h ne legyen elavult.
2013. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

610 van,ha le tudsz mondani a skyperól ,és a wp7-tel ki vagy békülve, akkor ez jó választás.mindenki midnen baromságot irkál fórumon meg véleményként hogy sose látták a telefont,de én mondom,nagyon jó és korrekt,gyors,mindenre elég ami egy átlagembernek jó lehet.


amugy tessék [link] függetlenül ez kerül ennyibe.. wp8,4colos kijelzö,2magos proci 512mb rammal,egyetlen hibája (amiért én se veszem meg ) a kamera, és hogy nincs benne vaku. ennyi a problémám vele.de ez, wp8as berkekben is, és megkockáztatom nagy általánosságba is népszerű telefon lesz, mert ezért a hardverért és tudásért általában 60-70et kell kicsengetni, tehát ha nokiát akarsz, érintökijelzövel, ennyiért, akkor csak ez marad, az 520 (800 is ott van mondjuk 49ért, de akkor már a hülyének nem érné meg az 520 as)

2013. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!