Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonok ára mennyi idő...

Okostelefonok ára mennyi idő alatt csökken általában?

Figyelt kérdés

(alsó)Középkategóriás telefonra gondolok

- huawei y300, y200, sony tipo, alcatel ot 991, zte kis plus - ezek közül melyik éri meg jobban( én a huawei-t választanám)? Szeptemberig még mehet le az áruk(y300,tipo,zte) vagy ahhoz még nagyon újak?


2013. máj. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan, hisz alapból olcsók.

Max évek alatt, amikor már semmire sem jók, akkor is csak használtan, na ebben az esetben már talán 5000-rel is olcsóbb lehet.

Y300 egyébként a legjobb ezek közül.

2013. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

30-35000ft-ért meg tudnám venni t-mobile-nál. Annyiért megéri? Nagyon sokat használnám( zene, internet - (telefonálás és sms helyett is), + 2-3 háttéralkalmazás mindig fut) Galaxy Mini fél év után elkezdte feladni.. érdemesebb lenne azt megjavittatni a garanciával vagy ez a Huawei megbízható, hogy azért pár évet kibír?

2013. máj. 6. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én írtam a másik kérdésedhez is. Szerintem mindenképp javíttasd meg garanciába a Galaxy minit max eladod utána.Nekem egyébként xperia tipom volt nagyon jó telefon csak kicsi a kijelző nekem. ha jól láttam 25 körül van most t-mobilnál én még 36 körül vettem előfizetésre,részletre.ha nem baj a kis kijelző meg a gyengébb kamera akkor azon is elgondolkozhatsz,mert olcsóbb és nagyon jó készülék.De én most y300-at akarok venni,mert nagyon megéri az árát.
2013. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!