Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S 3-at...

A Samsung Galaxy S 3-at használhatom védőfólia nélkül? Most vettem a telefont, kicsit szeretnék ismerkedni vele, de a fóliát nem merem rátenni. Ne is "nyomogassam" így?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Énis anélkül használom, semmi baja nem lesz.
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz karcos és maszatos, a fólia kell rá, csak nem könnyű buborék nélkül rátenni.
2013. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyém nem lett az...
2013. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki sokat fotózik vele, kint az erdőben is, kirándulás közben, vagy csak éppen felveszi, mert csörög, a keze maszatos, mert nincs hol kezet mosni, annak hamar maszatos és foltos lesz, ha van fólia, az is.
2013. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdésem lenne: most nézem, hogy a telefonba micro sim kártya kell, nekem még a hagyományos van. Ha bemegyek egy T-mobile üzletbe, ott kicserélik nekem a micro-ra azonnal? Előfizetéses vagyok, a telefonszámom ugye ugyanúgy megmarad?
2013. máj. 6. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicserélik, persze nem ingyér.
2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fólia nélkül használom, és még semmi baja. Ezeknek a telefonoknak már elég jól meg vannak oldva az érintőképernyőik. A maszattal meg nem kell foglalkozni, simán a olyan pólódban megtörlöd. De ha ráteszel egy fóliát, egyértelműen időtállóbb lesz.
2013. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebay-en 1$ 10 db fólia én nem sajnáltam rá.
2013. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy 3 GI5800-om volt, ahhoz vettem a Voda boltjában mini SD kártyát. Azt eladtam, a kártya átkerült a Mini2-be, továbbra is működik. Szolgáltató boltjában lehet megvenni.
2013. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!