Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance tulajok! Fontos kérdés!?

Figyelt kérdés

Nektek is zörög a telefon, ha megkopàcsokjátok a kamera körül a hátlapot?


Nektek is karcolódik a home gomb? Mert én tokban tartom, nagyon vigyàzok rá, ès nem èrtem hogy karcolódhatott meg.


2013. máj. 7. 07:26
 1/7 Vortrex ***** válasza:

:DD Nekem is zörög, eddig nem is törődtem vele, de érdekes hogy másnál is :)

Az én home-gombomon rajta van még a gyári fólia, azt nem tudom hogy karcolódik-e

2013. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam leszedem a Home gombrol a fóliát, tiszta karc lett, tokban és szilikontokban is használom egyaránt. Nem csunya csak ha fényre tartom, de más észre sem venné.. A krómcsík elég strapabíró, rosszabbra számitottam, jó kis teló ez :-)
2013. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is "zörög" :D sztem a memóriakártya
2013. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy Szerintem nem a memóriakártya, mert nekem úgy is zörög ha nincs benne micro SD.


A home gombra lehet venni fóliát?

2013. máj. 7. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Már hogy zörögne a memoriakártya? Ez butaság! Ilyen a hátlap és kész. De én nem vettem eddig észre semmi zörgést használat közben, de ha direkt megnyomkodom kicsit zörög. Ez a teló masszívnak mondható pl. a sgs+-hoz képest! Na az zörög! Ha nagyon idegesit béleld ki vmivel pl. ragassz a zörgös részhez, a hátlap belsö felületére 1-2 pár centis szigetelőszalagot..
2013. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy hátlap nélkül is zörög, szóval nem az a baj....
2013. máj. 7. 16:34
 7/7 Vortrex ***** válasza:
Után olvastam, azt írja a szakirodalom, hogy az autofókusz mechanikája zörög és természetes jelenség
2013. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!