Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom az iOS 5-öt telepíte...

Nem tudom az iOS 5-öt telepíteni az iPhone 3- omra. Nem tudom hogy van- e rajta régi iOS használtan vettem. Hol tudnám letölteni? Másik kérdés: mikor valamit leakarok tölteni miert írja ki hogy a Safari nem tudja letölteni a fájlt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 15:05
 1/5 reptoid ***** válasza:

Kérdés csak, mi az az iPhone 3?

Csak mert eddig iPhone-ok ilyen nevekkel jelentek meg:

iPhone

iPhone 3G

iPhone 3GS

iPhone 4 stb


Új iOS-t telepíteni az iTunesszal tudsz. Rádugod a gépre, aztán rámész a szoftverfrissítésre. Mivel az iOS 6 a legújabb, ezért 5-t nem tudsz iTunesszal rárakni. iOS 6-t azonban csak iPhone 3GS-re és az attól újabbakra lehet csak rakni. iPhone 3G-re az utolsó elérthető iOS a 4.2.1, ha minden igaz, de tuti, hogy csak iOS 4.


A safarisat konkrétabban írd le, pontosan mit akarsz letölteni, mit ír ki?

2013. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első jól írod, ha 3G-ről van szó, arra legutolsó szoftver a 4.2.1. Safariból meg mit akarsz letölteni? zenét, videót ilyesmit nem fog menni. azt iTunes-al tudsz csak rátenni. és ha valóban 3G, akkor a legtöbb alkalmazást le se fogod tudni app store-ból tölteni, mert minimum 4.3 kellene hozzájuk.
2013. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem tudok erről a telórol. A szulinapomra kaptam, előtte az unokahugomè volt. Mikor kérdeztem milyen azt mondta iPhone 3. Semmi mást nem mondott.semmit nem adott hozza csak töltőt. Honnan tudhatnám meg milyen? Az adatoknál ír egy olyat hogy verzió 4.2.1

Facebookot akartam letölteni és akk azt írja hogy iOS 5 szükséges. Utánna meg játékot akartam letölteni amikor azt írta ki hogy "a Safari nem képes letölteni a fájlt." Nem lehet hogy azért mert túl lassú a netem? 100 megas.

2013. máj. 8. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:
nem. ha nem tudsz vele videózni, akkor 3G, szóval nem is fogod tudni letölteni a Facebook-ot se, mert iOS 5re nem lehet frissíteni.
2013. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele videozni. Akkor ezek szerint 3g. Kezd a hócipöm tele lenni ezzel a ....... na mindegy. Köszönöm a segítségeteket!!!:)))))
2013. máj. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!