Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a garanciapapírom megtelik,...

Ha a garanciapapírom megtelik, és még nem járt le a garancia, kicserélik a telefont?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace telefonom van, és lassan betelik a garanciapapírom, de őszig még van rá garanciám. Elvileg 4x javítják. Ha betelik, kicserélik, vagy mi történik?

2013. máj. 7. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozzátűznek egy új papírt.
2013. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha betelik kicserélik de nem a készüléket hanem a garancia levelet !

Nincs rá előírás akár 100x is javíthatják garanciaidőn belül és erre még panaszt sem tehetsz mert jogilag tűrni vagy köteles(sajnos).

Műszaki eladóként volt rá precedens hogy egy ügyfél készüléke kb. 20. alkalommal került a szervízbe és a végén már mi sajnáltuk meg és felajánlottuk hogy a készülék értékévek megegyező másik készüléket választhat.

2013. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 4x ugyanaz volt a hiba, akkor cserélik a telefont.
2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem nem az utolsó butaság!

Ha 100x ugyanaz a hiba akkor sem cserélik!

Csak és kizárólag akkor állít ki a szervíz csereigazolást ha a javítás számára jelentős többletköltséget okozna vagy a kért alkatrész már nem beszerezhető!

Cserét szintén a fenti oknál fogva nem kérhet a tulajdonos mert jogilag a javítási lehetőség áll az elsődleges helyen.

2013. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem meg sem javítják, múlthéten is mikor bementem, azt mondta értesítenek, már 3 hete bent volt, a szekrény mélyéről előkaparta és ugyanolyan volt mint előtte, csak letöröltek róla mindent. Azt mondták Pestre kell küldeni, mert 9 hónapon belül volt már szoftver frissitésen. Mikor bekapcsoltam a telefont a belső tárhely felét elfoglalta a semmi, így megint jönnek az értesítők 5 nap után, hogy a telefonon nincs annyi hely se hogy az smseimet kézbesítsék.
2013. máj. 7. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok: a T-mobile-nál 100% hogy így van!
2013. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
30as a telefonom, de az Euronicsbe vettük nem a T-mobilnál. Max ha 4xre cserélik visszamegyek oda, hogy nem jó..
2013. máj. 7. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Euronicsbe én egyszer bementem, mert megbántam h megvettem egy tabletet. Mondtam h pénzvisszafizetést akarok, és 1 percen belül távoztam a pénzzel a kezemben.
2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
komolyan? :O és mennyi idő után vitted vissza?
2013. máj. 7. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Vásárlás után 2-3 órával...
2013. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!