Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy fél éves iPhone 4em,...

Van egy fél éves iPhone 4em, szerintetek megéri lecserélni egy samsung galaxy s3-ra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 20:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%
S3-ra? szerintem simán-ha jó állapotú, az s3 még az iphone 5-nél is jobb, de talán ha lesz 6 vagy 7 még annál is jobb lesz. aztán most meg már van S4 is
2013. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lecserélnéd az Iphone-t egy műanyag tepsire?

Ha Iphone-nál jobbat akarsz, akkor Sony Xperia Z vagy HTC One.

2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
29%
Az a "műanyag tepsi" legalább nem hullik darabjaira, mint az ájfon.
2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Miután az S3 kenterbe veri az összes ájfónt ezért lazán megéri.Az a "müanyag tepsi" pedig jobban van összeszerelve mint gondolnád.
2013. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
'Bizonytalan' rendszeren dolgozó tepsi lehet hogy veri az üveget, de darabokra eső iPhone-t még nem láttam...
2013. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"tepsi"...:D nem tudom, semmi bajom az iPhone-al, csak megtetszett az s3, miben jobb vagy rosszabb? köszi a válaszokat ;)
2013. máj. 8. 09:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintetek ha üveget leejtünk a betonra az eltörik? Mert az iPhone-nak üvegből van a kijelzője...
2013. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért az S3-nak miből van? Porcelánból? :D Az is ugyanúgy törik.
2013. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ejtettem mar le egy parszor, de meg nem tort be.

Láttam mar törött samsungot is, egyikre sem ablakuveget ragasztanak, mind erositett.

Viszont elkepzelni sem tudom, hogy esik darabjaira egy iPhone... Ez erdekelne..

2013. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
SONY XPERIA S telefonom van... kb fél évig vágytam rá mire mekaptam... megutáltam.. maga a telefon nagyon jó, de az ANDROID ami miatt megutáltam sajnos. Olyan tökéletes rendszert mint az iphone még nem láttam minden iphonnal rendelkező ismerősömtől elkérem a telóját ha talizunk. Én most tervezem egy iPhone 4 vásárlását mivel nekem az 5 tetszik de olyan tégla formája van vagy nem tudom, az iPhone 4s 60ezerrel drágább mint a 4 és nem sokkal tud többet ami nekem kell, ezért marad ez. Ne vált galaxy s3ra... megbánod..
2013. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!