Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telommal?...

Mit csináljak a telommal? Samsung galaxy ace

Figyelt kérdés
az a promlemam hogy van 4 Gb s memokartyam es ha a hatterkepbel a kozepso gombot negnyomva megnezem a memoria allapotot kb feleig televan zolddel es a telomemoria vagyis a ram vis a memokartya allapot feletti zold resznel...na szoval ott vegig zold es akkor kiirja hogy megtelt a memoria...de a memoriakartyanal meg felig van es azt 'hogy lehet beallitani hogy a memoriakartyara is mentse a letoltott dolgokat? ' mert mindenhol probaltam de sehol se tudtam beallitani :(( remelem ertheto a szoveg mert telorol irtam :))

2013. máj. 7. 20:39
 1/2 A kérdező kommentje:
vagyis csak az az igati kerdes hogy hogyan tudom beallutani hogy memoriakartyara mentse a dolgokat???
2013. máj. 7. 20:51
 2/2 anonim ***** válasza:

"Némely alkalmazást át lehet rakni kártyára, még a gyári rendszerrel is. De ez nem minden esetben megoldás.

Sokféle módszer van, De valahol mindegyikben közös, hogy az SD kártyáról kell lecsippenteni egy partíciót, és ezt fogja belső tárhelyként használni a rendszer. De nem mindegy, melyik és hogyan.

Első körben partícionálni kell az SD kártyát. Ez PC-n is megoldható, pl. a minitool partition wizzard home edition programmal. Ennek az az előnye, hogy megmarad a kártya tartalma (de azért egy mentés nem árt!)

Ezután szükséges a cwm recovery telepítése, és pl. az xperion ROM. Azért ajánlom ezt, mert ebben alapból benne van ez a lehetőség.

más módszerek pl, a link2sd is használható erre a célra."

2013. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!