Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha évekre elteszem az okostele...

Ha évekre elteszem az okostelefonom a fiók mélyére akkor tönkremegy benne az aksi?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog mert én úgy tudom hogy a lítium ionos aksik nem bírják a teljes lemerítést. Érdekesség hogy nekem van egy több mint 10 éves mobilom (szintén lítiumos aksi van benne) amit 8 év után szedtem elő (addig töltve se volt)de fel tudtam tölteni gond nélkül és azóta is működik. Gondolom ezt egy mai telóval nem lehetne megcsinálni.
2013. máj. 7. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

a mai telók,már nem olyanok mint régen...

ezeket 1-2x leejted ámen.. bezzeg a régi telefonok :D főleg a nokia.. betöri az aszfaltot :D

nekem is okos telóm van ( okos teló hülye kezében haha :D)

párszor leesett,még bírja,igaz most akarok váltali samsung galaxy s3 vagy 4-re. még eldöntöm :)

2013. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

li-polimer akksik vannak ma is, ugyanúgy mint pl nekem a 6 éves SE W800i-ben. 3 éve pihen és semmi baja.


Szerintem semmi baja nem lesz

2013. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért majd vedd ki az akksit a készülékből!
2013. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!