Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance vagy...

Samsung galaxy s advance vagy htc desire x a jobb és melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung Advance a felső középkategória egyik legjobb mobilja(ha nem a legjobb)!Egyértelmű az Advance!
2013. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helo!

Mindkét telefon jó telefon,htc desire x-el az a baj,hogy HD és full HD videókat nem játssza le és csak 480p-vel lehet vele videózni,de emellett egy nagyon jó telefon,elég erős hardvere van,s advence is jó telefon,én ha ezt az árszegmenst nézném én a talán picivel drágább Samsung Galaxy S III minit venném kb 65.000 FT kártyafüggetlenül.

NAgyon jó telefon,annyival tud többet mondjuk az s advencenél,hogy nagyon jó a kamerája az egyik legjobb 5 megapixeles kamerája van,nagyon szép képeket csinál,szép a kijelzője is és formatervre is szebb szerintem mint az s advence...

2013. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj az s3 mini-vel hogy én telenornál venném smart tarifa 3-ra és ott már 24 ezer Ft árkülönbség van a kettő között ha az advance telefont nézzük a a htc akkor is 20 ezer. Mondjuk nem is vettem észre, hogy a htc nem tud felvenni HD-ban, de nem is értem hogy 5mp-es kamera és dupla mag.
2013. máj. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!