Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fiamnak nem kapcsolódik a...

A fiamnak nem kapcsolódik a wifire a telefonja,3 órája szívok vele, valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Tegnap meg azelőt... működött, ma már nem.

Huwaei android.

Szóval kapcsolódásnál látja a hálózatot majd megjegyez, hitelesít, aztán megint megjegyez, megint hitelesít, majd letiltva wpa/wpa2 psk biztosítással.

Nekem ugyanilyen készülékem van, annyi különbséget már észrevettem, hogy a speciális beállításoknál a MAC-cím az jó, legalábbis gondolom, mert ugyanaz mint az enyémen, az övén az IP-cím viszont nem érhető el. Mit tegyek, mert itt nyavalyog már órák óta, kérlek segítsen valaki!?

Valószínüleg a suliban cseszett el valamit, mert hazafele menet már nyaggatott, hogy a wifi jelszót adjam meg, mert kitörölte.

Most már alszik, de ezt meg kell oldanom, mert holnap reggel ezzel fog ébreszteni, úgysem hagy nyugton.


2013. máj. 7. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tanuljon a gyerek: amit elcseszett állítsa vissza, nézzen utána! Szomorú, de nem lehetsz mindig mellette, hogy ha valamit elront akkor megcsináld!
2013. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha a MAC cím megegyezik a tieddel, akkor nem is fogja felengedni, egy MAC címmel csak egy gép tud kapcsolódni ugyan ahhoz a routerhez. Szerintem el lett állítva, minden gépnek egyedi kéne, hogy legyen a MAC címe.
2013. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 uno20001 ***** válasza:
Pontosan milyen a telefon típusa? Az, hogy a MAC cím ugyanaz az egyáltalán nem jó, hisz a MAC cím minden eszköz egyedi azonosítója. Ha a te telefonodon kikapcsolod a wifi, és úgy próbálsz a fiadéval csatlakozni, az megy?
2013. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Huawei ascend, és balfék vagyok, tényleg nem azonos a MAC cím, az utolsó két karakter más (egyik D7, másik C7), csak elsiklottam felette. Már próbáltam kikapcsolni is.
2013. máj. 7. 23:19
 5/20 uno20001 ***** válasza:
A legegyszerűbb módszer: Gyári beállítások visszaállítása a fiad telefonján. Ez után valószínűleg működni fog a wifi.
2013. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Speciális beállításokban állítsd az IP-t dinamikusra, ha esetleg statikus lenne. Vagy a routerben állíts be MAC cím szűrést, és add meg a fiad telefonjának a címét. Ha így se megy, dobd ki a pi*ába, a huwaei eleve rossz ( egyáltalán milyen márka ez? ), az android meg katasztrófa.
2013. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
#6 világméretű katasztrófa?
2013. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Próbálom, köszi, mindjárt jelzek, hogy sikerült-e?
2013. máj. 7. 23:28
 9/20 A kérdező kommentje:

Még dolgozik a visszaállításon...

Lehet, hogy nem a legjobb márka, de erre futotta, a céges csomagban 700 pénz volt+áfa, és nagyon örült neki karácsonykor, azóta le sem rakja, ennek mondjuk annyira nem örülök. A következő már 10000 fölött kezdődött, az nekünk már sok.

2013. máj. 7. 23:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj a Huawei-el. Más márka is megsínyli, ha a gyerek elnyomogatja.
2013. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!