Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek a telefonomhoz. Mit...

Nem értek a telefonomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a Sony Xperia U telefont, és nem igazán tudom kezelni.

Szinte mindenhez internetet kér, ha bekapcsolom a wifit úgysem jó. Fizetni kell a wifiért, vagy hogy van ez pontosan?

Mert azt hallottam, hogy wifiről a Facebook, Youtube, és minden ingyenes.

Hogy is van ez pontosan?

És az a McAfee Security mi lenne? mert egyfolytában ez jelenik meg az értesítéseknél.

Illetve valami olyat is ír, hogy a sonymobile.com-ról töltsek le valamit...


Légyszives segítsetek!

Normális válaszokat légyszi!



2013. máj. 8. 13:25
 1/7 anonim válasza:
75%
Olvasd el a használati utasítást az elsőtől az utolsó oldalig. Ha így sem boldogulsz, passzold el a telefont.
2013. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Add nekem. Köszi. Cool ;-)
2013. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 uno20001 ***** válasza:
72%
Tanuld meg használni :) McAffee egy vírusirtó. Neked kell egy wifi router kell. Veszel például egy ilyet: [link] Ezután be kell konfigurálni: [link] Ezek után csatlakozni kell a telefonoddal a wifi hálózatodra.
2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A wifi lehetővé teszi hogy a telefon az internet hálózatodra csatlakozhasson. Ezután olyan mintha a gépről neteznél, ugyanúgy használja, tehát külön díjat nem kell fizetni. Csak ugye kell hozzá egy wifi router (már linkelték fölöttem) ami létrehozza a wifi hálózatot. Egyébként bemehetsz egy McDonaldsba és használhatod a wifi hálózatukat ha le akarsz tölteni 1-2 alkalmazást még mielőtt megvan a router.

A neten rengeteg "android kezdőknek" cikk van, könnyű találni :)

2013. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

először is olvasd el a kezelésit.lépésről lépésre. na jó, olyant kihagyhatsz, ami nem érdekel, de a lényeges alapkezelést muszáj..

1. kapcsold ki az adatforgalmat...

2. amíg ismerkedsz, tedd repülő üzemmódba. sok meglepetést elkerülsz.

3. telefonálási üzem a legfontosabb...fogadás, hívás..stb

4. folyamatosan babráld, de ha elfáradtál, tedd félre, majd ha kedved lesz folytatod. egyszerre nem fog menni.

Ha más is belejött, Neked is menni fog.

2013. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az adatforgalmat, a wifit meg be. :P A McAfeet meg töröld le, mert dísznek van a telefonon (fizetni kell érte, hogy használhasd).
2013. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már kezdek belejönni :)
2013. máj. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!