Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 re milyen GPS rögzítő...

IPhone 4 re milyen GPS rögzítő / nyomkövetőt ismertek?

Figyelt kérdés
Keresk egy olyan nyomkövetőt mint a Google Lattitude, ahol időbélyegre pontosan megmondja, mikor hol voltam, és milyen útvonalon. A Lattitude al annyi a probléma, hogy alvó üzemmódban nem működik, márpedig muszáj lenne hogy alvó módba tudjam rakni, hiszen ha megnyomom kézzel véletlenül akkor valamit már állítok rajta, arról nem is beszélve, hogyha órákig be van kapcsolva a képernyő az akár még károsíthatja is. (ha pl órákig egy képet mutat) Tehát sajnos tökmind1 hogy Iphone vagy Android, mind2 telefonon, ha a főgombot megnyomom, és alvó módba lépek, vagy bármi mást csinálok a telefonon, akkor nem rögzít tovább, és nem közli a hely adatokat. Az se baj ha fizetős app, de keresnék egy olyan alkalmazást, ami rögzíti a helyet, az útvonalat, az időt, és ez később előzményekben x napra visszamenőleg megtekinthető legyen. Nem mást, csak is saját magamat szeretném vele rögzíteni.

2013. máj. 8. 15:36
 1/4 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
És legyen ingyenes is ugye? xD
2013. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Tudtommal van ilyen szolgáltatás, de előfizetős és szerintem sosem lesz olyan jó és pontos mint egy gps. Nem drágák mostmár, érdemes beruházni rá.
2013. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mint írtam fizetős is jó
2013. máj. 10. 08:20
 4/4 anonim válasza:

androidos telefonra INETRACKER egybe írva. és ingyenes!!!

inetrack.hu oldlon regisztrálj rá.

én az autómban elrejtettem egy gagyi ZTE telefont, a műszervafl mögé, állandó töltést kap, van benne egy sim kártya, és küldi állandóan az autó pozícióját.

ha nincs térerő, eltárolja, és utólag is elküldi automatikusan a szerverre!!!

2013. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!