Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyire fogadnátok szívese...

Ti mennyire fogadnátok szívesen egy új rendszert telefonra?

Figyelt kérdés
Ugyebár ott vannak a nagyobb rendszerek, és az mellett mennyire lenne szerepük egy új rendszernek? Pl. ott a Firefox OS, a TIZEN és az ubuntu, ami hanarosan megjelenik. Ti nem foglalkoznátok vele, vagy szívesen kipróbálnátok a mindennapokban? Esetleg szerintetek mekkora jövője lehet egy ilyen rendszernek?

2013. máj. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a jól bevált rendszerben bízok amit használok is. Szerintem nem sok ember fogadna jól egy kis rendszert aminek egyrészt a biztonsága megkérőjelezhető másrészt az újdonság varázsa ,ha elmúlik akkor...

Sajnos baromi nagy tőke kell egy jól működő rendszer felépítéséhez.

2013. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én örülök nekik. Az ubuntu kifejezetten ígéretes, a firefox OS és a tizen nélkül megvagyok. Igazából én az androiddal nem vagyok kibékülve, WP -t még nem próbáltam iOS csak iPhone -ra van, a többi versenyző pedig egyszerűen csak gagyi vagy megintcsak gyártóhoz kötött.


Az ubuntu desktop kiterjeszthetősége határozottan bejön, és ez új színt vihet a telefonokba. Én várom.

2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az Ubuntu-t várom csak, mert a többi nem bizonyított még. Viszont a Firefox OS az egyszerűnek tűnik, és szerintem abból nagyon nem lehet nagyon semmi, mert ugye hasonlít az iOS-re és az Androidra is, és csak úgy alkalmazásokat nem fog senki rá írni szerintem. A TIZEN pedig lehet, hogy annyi lesz, mint a Bada, mert azt sem fogadták jól a vevők, pedig jövő lett volna benne.
2013. máj. 8. 19:14
 4/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:
Ennekem simq xperia neom van, es.arra tettem fel az ubuntu mobile-t....... Sokkal jobb, mint az android ..... Csak meg keves jatek van ra ....
2013. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!