Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ballagási pénzemből vennék...

Ballagási pénzemből vennék magamnak egy Nokia Lumia 920-at. Szerintetek lehet-e rajta filmet nézni, pl. rtl most-ot, tv2.hu-t?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak lécci, akinek van ilyenje. Írjatok jó és rossz tulajdonságokat is róla, tapasztalatokat. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. máj. 8. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Filmet nézni igen, tv-t nem.

Amúgy jó telefon, ha bejön a WP8.

2013. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jó telefon,de Androidos telefonok sokkal jobbak

ennyiért pl már kapsz: Samsung Galaxy S III-at vagy HTC One X-et azok is tudnak annyit ,sőt Androidról sokkal több hasznosabb alkalmazást,játékot tudsz letölteni...

Szerintem lehet rajta tévét is nézni.....

2013. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mármint filmeket lehet rajta nézni,de van pl egy olyan androidos program hogy rtl most amit említettél ahhoz csak wifi kell és mindent visszatudsz nézni ami az RTl-en ment...
2013. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Flash videókat nem játszik, csak YouTube van meg amit a készülékre raksz.
2013. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Adobe Flash Player-t és Silverlight-ot lehet rá tenni?? Eddigieknek köszi:))
2013. máj. 12. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos.
2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem ilyen telóm van, de én szeretnék megválni tőle. Én Android párti vagyok, de gondoltam kipróbálom milyen a WP. Hát annyira nem jött be. :) De egyébként jó teló. :)
2013. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az android mivel jobb/rosszabb mint a WP? Van egyáltalán olyan telefon, amire lehet rakni Silverlight-ot vagy Adobe Flash Player-t?
2013. máj. 19. 13:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a HTC 8X (Windows Phone) jobb?
2013. máj. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!