Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni az...

Miért nem tudom letölteni az Angry Birds-öt androidos telefonomra?

Figyelt kérdés
Vettem egy új készüléket, a régit (LG GT540) odaadtam kisfiamnak játszani. Telepítve volt rá az Angry Birds, de valamiért nem engedett frissíteni. Kisfiam az összes pályát megcsinálta, gondoltam letöltöm neki a Space-t. De a marketen egész egyszerűen nem találom :( Leszedtem netről, de úgy meg nem engedi telepíteni, hiába pipáltam be a külső eszközről való progik telepítését. A marketen már nem megtalálható? Vagy hogy keressem? Köszönöm a tippeket, ötleteket előre is.
2013. máj. 8. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor az apk fájlt el akarom indítani, ezt írja: Elemzési hiba, probléma adódott a csomag elemzésekor.
2013. máj. 8. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ott van az. Csak úgy látszik a telefon gyenge hozzá, valami miatt nem kompatibilis. Ezért nem mutatja a play.
2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem, hogy a firmware 2.1-es. Hogy tudom frissíteni? Ha más nem, ha bemegyek a vodához, megcsinálják nekem? Ha igen, akkor kb. mennyiért? Nagyon köszi a választ!
2013. máj. 8. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves előző, ment a zöld kezecske!
2013. máj. 8. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
2.1 nél nincs újabb hivatalos verzió erre. Ha frissíteni akarod akkor főzött romot kell felteni, de azt meg a vodánál nem fogják megcsinálni.
2013. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hű. Hülye kérdés lesz, de én nem tudom valahogy megcsinálni? Leírnád nekem, hogy hogy is kell? Ha nagyon bonyolultnak tűnik, úgyse kezdek neki... nagyon köszönöm!
2013. máj. 8. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezeken a linkekn minden le van írva, megtalálhatóak a fájlok.

2013. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. máj. 9. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!